Indywidualne wskazówki

Wyobraź sobie dom urządzony zgodnie z Twoim stylem życia oraz odzwierciedlający Twoją osobowość. Korzyści są oczywiste. Jeśli połączysz przyjemną harmonię barw, otwarty i funkcjonalny układ pomieszczeń, nastrojowe światło i funkcjonalne możliwości przechowywania, otrzymasz radość z domu i życia w nim.

To marzenie każdego z nas. Jednak natłok obowiązków i brak pewności siebie stają nam na drodze do jego spełnienia. Na szczęście nasi Projektanci Wnętrz chętnie Ci doradzą, ponieważ przyświeca im jeden cel: pomóc Ci stworzyć wymarzoną przestrzeń mieszkalną.

Umów się już dziś

Jak to działa?

Swobodna rozmowa

Krok pierwszy to swobodna rozmowa w salonie, podczas której poznamy Twój gust, pomysły i styl życia. Następnie zaprezentujemy Ci naszą kolekcję, zwracając szczególną uwagę na produkty, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Projekt Twojej przestrzeni

Wspólnie stworzymy projekt, w którym często korzystamy z Twoich obecnych mebli. Nasza pomoc może być tak prosta, jak szybka porada w salonie, lub kompleksowa w postaci domowej wizyty Projektanta Wnętrz — wszystko zależy od Ciebie.

Od wizji do realizacji

Projekt tworzymy tak, aby odpowiadał Twojemu budżetowi, stylowi życia oraz był odzwierciedleniem Twojej unikalnej osobowości. Kiedy będziesz już
z niego w 100% zadowolony, my zajmiemy się jego realizacją.

Interior designer guiding a client

Zamów konsultację bez żadnych zobowiązań

Wypełnij formularz, a odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą polityką prywatności, w treści której opisujemy, jak wykorzystujemy dane osobowe, a także zamieszczamy informacje na temat dotyczącego ich ustawodawstwa itp.

Od pustych ścian po osobiste wnętrze

Living room with blue sofa, black coffee table and KIP floor lamp
Empty apartment

SPECJALNIE DLA CIEBIE

Nieważne, czy Twoje potrzeby są ogromne, czy niewielkie — pracujemy razem z Tobą, by dopasować projekty do Twojego stylu życia i ulubionej estetyki. 
A wszystko zaczyna się od rozmowy. 

Umów się już dziś

LÚCIA SIMÕES

„Nie chcę nic więcej, tylko dać moim klientom dom, z którego mogą być dumni, a jednocześnie taki, który będzie zgodny z ich stylem życia”.

POZNAJ NASZYCH PROJEKTANTÓW WNĘTRZ Z CAŁEGO ŚWIATA

PROJEKTOWANIE DOMU W 3D

Dzięki programowi 3D Room Planner możemy Ci pokazać, jak dany mebel będzie wyglądać w Twoim domu. Moodboardy i próbki materiałów pomagają w wizualizacji wybranych produktów.

Zobacz więcej

PROJEKTOWANIE POMIESZCZEŃ

Zapoznaj się z podstawowymi zasadami dekorowania wnętrz i urządź dowolne pomieszczenie od początku do końca.

Sprawdź